Jak a z čeho jsme vyrobeni

Všechny výrobky lidských lebek a kostí v internetovém obchodu freddyho-party.cz  jsou dokonalé a originální repliky. Jsou k nerozeznání od skutečných lidských ostatků a mnoho lidí dokonce pohoršují. To je ale důkazem toho, že tyto výrobky jsou naprosto jedinečné a úchvatné.

Freddyho ostatky: Veškeré výrobky replik z řady "Freddyho ostatky" jsou vyrobeny unikátní technologií gravitačního lití ve formách. Jde o skořepinové (duté) výrobky ze speciální tvrzené pryskyřice, kdy stěna výrobku se pohybuje v rozmezí 2 - 4 mm. Tyto výrobky se vyznačují extrémní tvrdostí a otěruvzdorností. Pigmenty jsou nanášeny pouze ručně a každý lebkoun, každá kost je naprostým originálem.Veškeré položky z této kategorie jsou dodávány pouze v barvě kostní (přírodní). 

Lebky STEAMPUNK: Speciální řada luxusních replik lidských lebek ve stylu STEAMPUNK.

Freddyho kostnice: Řada replik lidských lebek vždy s nějakou odlišností. Tyto modely vycházejí z modelu lebky muž a žena čelistí i bez. Většinou jde o poškozenou lebeční kost, absenci zubů, poškození v oblasti pod očnicových oblouků atd. Každý kus je unikátním originálem který se nikdy nebude opakovat. Vždy po prodeji každého z těchto modelů s vlastním rodným číslem vyznačeným v záručním listě a je vždy součástí každé lebky bude tento model odstraněn z galerie a nahrazen dalším modelem.